Цегла якісна гуртом та вроздріб за гуртовими цінами!
Завод з виробництва цегли "Вікно" (виробник цегли на Західній Україні) пропонує низькі гуртові ціни на цеглу власного виробництва! Цегла М100, керамічна, рядова, цегла повнотіла, пустотіла, Keramic, М125, М150, цегла рядова керамічна пустотіла та керамблок з доставкою!
Цегла повнотіла М 100 (рядова цегла повнотіла М-100) ціна: 1,05 грн./1, цегла півторачка 1.25 грн./1. Гуртові ціни 2012 на цеглу для всіх!
Керамічний блок (гуртова ціна для всіх) вартує:
1 куб - 420 грн.
Адреса виробництва: с.Вікно, Заставнівський район, Чернівецька область. Довідки за тел.: (03737) 2-86-99,
моб. (066) 593-33-26.
Цегла є найпоширенішим в світі на сьогоднішній день будматеріалом. Саме з цегли побудована більшість будівель і споруд. Цегла дає можливість архітекторами і дизайнерам вирішувати різноманітні завдання в плані побудови і здійснення тих чи інших дизайнерських ідей.
Цегла - це будівельний матеріал, який надійно захистить будівлю і його нутрощі від впливу особливостей клімату, він є дуже стійким до пожеж і має низьку теплопровідність.
У сучасному будівництві застосовуються два основних види цегли. Мова йде про керамічному і силікатному цеглі, і в кожного з них є свої плюси і мінуси.
Що стосується силікатної цегли, то його отримують з суміші повітряної вапна, кварцового піску з водою. Силікатна цегла, якому надали форму, обробляється насиченим водяною парою при високому тиску і температурі від 170 до 200 ° С. Така технологія дає можливість отримати штучний камінь.
Силікатна цегла є морозостійким матеріалом, він дуже міцний і зважаючи на це варто акцентувати увагу на його довговічності. Звукоізоляційні властивості силікатної цегли дають йому перевагу в порівнянні з керамічною цеглою, тому його з великим успіхом використовують в будівництві міжкімнатних і міжквартирних стін. Також силікатна цегла знаходить застосування в цивільному й промисловому будівництві для зведення стін і стовпів, з його допомогою будують малоповерхові будинки й різного роду надбудови. Серед недоліків силікатної цегли варто назвати його невисоку термоізоляцію, хоча іноді і така вона буває достатньою. Крім того, силікатна цегла сильно вбирає вологу, внаслідок чого він гірше утримує тепло. Керамічний ж цегла використовується найчастіше в будівництві несучих або самонесучих стін в одноповерхових і багатоповерхових будинках, з нього будують внутрішні перегородки і заповнюють порожнечі в конструкціях, виконаних з бетонного моноліту. Керамічна цегла поділяють на дві категорії - це рядовий і облицювальний типу.
Переваги рядового керамічної цегли полягають у тому, що він за рахунок своєї міцності демонструє довгі терміни експлуатації. Він стійкий до низьких температур і забезпечує хорошу звукоізоляцію. Також керамічна цегла показує низькі результати по вбирання вологи і швидко висихає. Виготовляється такий вид цегли з глини, бо це природна сировина наділило готовий виріб здатністю «дихати», завдяки чому в приміщеннях створюється особливий мікроклімат. Червона цегла не виділяє під час всього терміну експлуатації шкідливих газів, а будівництво з такого матеріалу відрізняється міцністю і надійністю.
Такий вид керамічної цегли, як облицювальний, знаходить своє застосування практично на всіх стадіях будівництва. Спеціальна технологія виготовлення забезпечує цеглі презентабельний вигляд і високу якість. Окремо варто згадати виняткову морозостійкість облицювальної цегли, завдяки якій об'єкт будівництва вийде надійним і міцним.
Лицьова цегла володіє таким особливим якістю, яка дозволяє йому природним способом очищатися від шкідливих речовин, що надходять з навколишнього середовища. Таким чином, житло виходить не тільки надійним, але й безпечним.
Також облицювальна цегла може бути різних форм і забарвлень, що відкриває свободу дій в дизайні та оформленні, дає можливість формувати цікаву обробку будівель «під старовину». З такого виду цегли не тільки будують будинки, його активно використовують при реставрації вже існуючих будівель, укладають фундамент, стіни, а також будують забори і застосовують у внутрішньому дизайні будинку.